ARMDUAL30 - Startech Desk Mount Dual Monitor Arm
Full Motion Articulating Arms - Premium Dual Monitor Stand - For up to 30" (19.8lb/9kg) VESA Mount Monitors - Tool-less Assembly - Steel & Aluminum - Monteringssats (montering på skrivbord, öppningsring) - fullständig rörelse - för LCD-display - plast, aluminium, stål - svart, silver - skärmstorlek: 30" - för P/N: ACCSMNT, DK30A2DH, DK30C2DAGPD, DK30C2HAGPD, PXT101YUK, TB3DK2DPM2, TB3DK2DPPD
5 i lager Inkommande 5st
Tillverkare StarTech
Artikelnr ARMDUAL30
Lägg i kundvagn
Fördelar med Leasa
  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst
Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.
  • Information
  • Specifikation
    Specifikation
    ProduktbeskrivningStartech Desk Mount Dual Monitor Arm - Full Motion Articulating Arms - Premium Dual Monitor Stand - For up to 30" (19.8lb/9kg) VESA Mount Monitors - Tool-less Assembly - Steel & Aluminum monteringssats - fullständig rörelse - för LCD-display - svart, silver
    Typ av produktMonteringssats (fullständig rörelse)
    MonteringskomponenterMontering på skrivbord, öppningsring
    Dimensioner (BxDxH)61.8 cm x 47.6 cm x 45.1 cm
    Lutning105°
    Rotation360°
    Svängtapp360°
    JusteringarPanorering, lutning
    Vikt6.3 kg
    Rekommenderad användningLCD-display
    Rekommenderad TV-storlek30"
    VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm, 75 x 75 mm