UNISLDSHF19 - StarTech.com Server Rack Shelf
2U - 20 to 30in Adjustable Mounting Depth - Vented - Server Rack Cabinet Shelf - 24in Deep - Hylla för rack - 1U - 19" - för P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
14 i lager Inkommande 21st
Tillverkare StarTech
Artikelnr UNISLDSHF19
Lägg i kundvagn
Fördelar med Leasa
  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst
Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.
  • Information
  • Specifikation
    Specifikation
    ProduktbeskrivningStarTech.com Server Rack Shelf - 2U - 20 to 30in Adjustable Mounting Depth - Vented - Server Rack Cabinet Shelf - 24in Deep - hylla för rack - 1U
    ProdukttypHylla för rack
    Stativstorlek19"