CABSHELF22V - StarTech.com 1U Server Rack Shelf, 2U 22in Universal Fixed Vented Network Rack Shelf/Cantilever Tray for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/Cage Nuts & Screws, 50lbs Weight Cap.
2U Network Rack Shelf (CABSHELF22V) - Hylla för rack - svart - 2U - 22" - för P/N: RK12OD2, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
7 i lager Inkommande 7st
Tillverkare StarTech
Artikelnr CABSHELF22V
Lägg i kundvagn
Fördelar med Leasa
  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst
Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.
  • Information
  • Specifikation
    Specifikation
    ProduktbeskrivningStarTech.com 1U Server Rack Shelf, 2U 22in Universal Fixed Vented Network Rack Shelf/Cantilever Tray for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/Cage Nuts & Screws, 50lbs Weight Cap. - 2U Network Rack Shelf (CABSHELF22V) - hylla för rack - 2U
    ProdukttypHylla för rack
    FärgSvart
    Stativstorlek22"