SFP-HP011 - DELTACO SFP-HP011 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C)

GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
47 i lager
Tillverkare DELTACO
Artikelnr SFP-HP011
  • från 6 kr /mån

Fördelar med Leasa

  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst

Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.

  • Information
  • Specifikation
    ProduktbeskrivningDELTACO SFP-HP011 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
    Typ av enhetSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
    FormfaktorInsticksmodul
    Typ av kablage1000Base-LX
    Dataöverföringshastighet1 Gbps
    Optisk våglängd1310 nm
    DatalänkprotokollGigE
    Max överföringsavstånd10 km
    OEM-tillverkarekvivalent artikelnummerHP J4859C
    Designat förHPE 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, EDGE Fabric Switch 81XX, Switch 1800-24, Switch 26XX, Switch 2900-24, Switch 2900-48, Switch 5406, Switch 8212, Switch vl 4-port, Switch XL 10/100/1000, V1400, vl 20; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, Switch 5400zl 24
  • Utökad specifikation
  • Nedladdningsbara filer

Beställ IT-utrustning och telefoner (till låga månadspriser) för leverans nästa dag från Leasa.se. Vi har över 500 000 produkter i lager med fri frakt. Auktoriserad leverantör av HP och Lenovo till företag, skola och kommun. Våra experter finns tillgängliga i chatten för snabba svar. Beställ smidigt med BankID.