25SATSAS35 - StarTech.com 2.5in SATA/SAS SSD/HDD to 3.5in SATA Hard Drive Converter
Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - 25SATSAS35 - Adapter för lagringsfack - 3,5 till 2,5 tum - svart - för P/N: S352BU33HR, SATDOCK5U3ER, SATDUP11IMG, SATERASER4, SATSASDUPE11, SU2DUPERA11
Ej i lager
Förväntad 2026-05-23
Förväntad 2026-05-29
Tillverkare StarTech
Artikelnr 25SATSAS35
Lägg i kundvagn
Fördelar med Leasa
  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst
Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.
  • Information
  • Specifikation
    Specifikation
    ProduktbeskrivningStarTech.com 2.5in SATA/SAS SSD/HDD to 3.5in SATA Hard Drive Converter - Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - 25SATSAS35 - adapter för lagringsfack
    Typ av enhetAdapter för lagringsfack
    FärgSvart
    Formfaktor som stöds3,5 till 2,5 tum
    Expansionsfack1 x intern - 2.5"
    Kompatibelt fack1 3.5"