25SAT35HDD - StarTech.com 2,5" till 3,5" SATA-hårddisk-adapterhölje i aluminium med SSD/HDD-höjd på upp till 12,5 mm
Förvaringslåda - 2.5" - SATA 6Gb/s - SATA 6Gb/s - för P/N: S352BU33HR
31 i lager Inkommande 31st
Tillverkare StarTech
Artikelnr 25SAT35HDD
Lägg i kundvagn
Fördelar med Leasa
  • Snabb leverans – oftast nästa dag
  • Lågt månadspris, ingen kontantinsats
  • Fri frakt
  • Välj mellan 12, 24 eller 36 månaders avtalstid i kundvagnen
  • Köp loss billigt eller byt efter avtalets slut
  • Vi tar ingen UC, påverkar inte ditt kreditbetyg
  • Schysst försäkring mot skada & stöld
  • Sveriges snabbaste kundtjänst
Behöver du hjälp att beställa? Chatta nu för svar i snitt inom 30 sekunder.
  • Information
  • Specifikation
    Specifikation
    ProduktbeskrivningStarTech.com 2,5" till 3,5" SATA-hårddisk-adapterhölje i aluminium med SSD/HDD-höjd på upp till 12,5 mm - förvaringslåda - SATA 6Gb/s - SATA 6Gb/s
    Typ av enhetFörvaringslåda - intern
    BusstypSATA 6Gb/s
    Expansionsfack1 x intern - 2.5" x 1/8H
    Kompatibelt fack1 3.5" x 1/3H
    Formfaktorkomptibilitet för hårddisk2.5"
    Gränssnitt som stödsSATA-600
    Enhetsanslutning22 pin seriell ATA
    Fackanslutning22 pin seriell ATA